غذای هواپیماهای کشورهای مختلف
دسته‌بندی نشده ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه 292 بازدید

غذای هواپیما

 

غذای خطوط هوایی کشورها

 

یکی از ویژگی هایی که خطوط هواپیمایی هر کشور باید داشته باشد غذای آن است. کیفیت غذای هواپیما نقش مهمی در کیفیت ایرلاین دارد. اکنون که شبکه های اجتماعی نیز فراگیر شده اند عکس از غذاهای این خطوط هوایی بسیار شایع شده است و اگر ایرلاینی غذای بی کیفیت داشته باشد مسافران عکس آن را می گیرند و در فضای مجازی با سایرین به اشتراک می گذارند . امیدواریم که این کار باعث افزایش کیفیت غذای هواپیماها شود.

این غذا که چیزی شبیه پاستا هست غذای ایرلاین های اجین هست که کیفیت بسیار پایین آن در عکس مشخص است. این غذا با کمی نان و کیک و نوشیدنی سرو میشود.

 

این صبحانه چیزی شبیه به افتضاح است. سوسیس ، هویج و کمی سیب زمینی که از روی عکس مشخص است کاملا نپخته و بدمزه به نظر می اید. البته در تصویر کمی قارچ هم مشخص هست . این غذا برای خطوط هوایی برونئی می باشد.

 

این صبحانه برای خطوط هوایی سافی افغانستان می باشد که نسبت به سایر ایرلاین ها شیک تر و خوشمزه تر به نظر می رسد. دو عدد سوسیس ، یک عدد کیک کمی نان و مقداری میوه که همراه با نوشیدنی مثل چای سرو می شود .

 

این غذای شبیه پاستا نیز برای خطوط هوایی کانادا می باشد که به نظر میرسد کاملا خام باشد و اصلا قیافه قشنگی نداره . این غذا همراه با کمی میوه و نان به عنوان صبحانه این خط هوایی سرو میشود.

 

خطوط هوایی لوفتانزا که یکی از معروف ترین ایرلاین های جهان می باشد صبحانه ای بسیار زشت و بدقیافه ترکیبی از ماهی ، نخودفرنگی ، برنج ، کمی هویج و … است. فکر میکنم کمتر کسی از این غذا لذت ببره و واقعا ظاهر بدی داره این غذا .

 

این هم از غذای هواپیمای مالزی که غذایی شبیه پاستا اما با ظاهری بسیار بد ارائه میده .

 

غذای هواپیما

این غذا که از بقیه بهتر به نظر میرسد برای خطوط هوایی اتریش هست که کمی نان ، سالاد ، کیک و غذایی که نمیدونیم چیه به مسافران ارائه میده .

 

و در آخر این لیست رو با غذایی از هواپیمای امریکا که این غذا هم ظاهر بسیار بدی داره به پایان میرسونیم . امیدواریم از این مطلب استفاده کرده باشید.